Субота, 20.10.2018, 23:26
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 25 » Ескурсія 11-А
15:26
Ескурсія 11-А

  24 вересня 2018 року  учні 11-А класу БЗШ № 18 разом із вчителем біології – Федько Оксаною Володимирівною відвідали лекцію-семінар з елементами практичної роботи в Білоцерківському Національному Аграрному університеті, а саме на агробіотехнологічному факультеті.

  Старшокласники мали змогу поспілкуватися із деканом даного факультету – Хахулою Валерієм Семеновичем, а також викладачами. Біолог-генетик – Вдовиченко Жанна Вікторівна окрім лекції на тему основ генетики провела практичне заняття, в ході якого учні навчились розрізняти різні зернові культури, користуватись центрифугою та іншими лабораторно-дослідними приладами.

  Садовод – Щубенко Лідія Анатоліївна розповіла про основи садоводства, провела дегустацію яблук та навчила порівнювати два різні сорти яблук, за підрахунками балів визначати кращий.

  Біотехног – Кубрак Світлана Миколаївна та селекціонер – Сабадин Валентина Яківна також провели дуже цікаві заняття, в ході яких учні самостійно через мікроском дослідили спори гриба, дізнались про основи лабораторної роботи та вирощування рослин у лабораторних умовах та в спеціально обладнаних приміщеннях.

  Також Сабадин Валентина Яківна проконсультувала старшокласників щодо особливостей вступної кампанії до вищих навчальних закладів, а також особливостей і переваг саме БНАУ та АБТФ, його спеціальностей. Учні мали змогу дізнатись про особливості агрономії, геодезії та інших аграрних спеціальностей і навіть поспілкуватися з випускником нашої школи, Винаром Ростиславом, який зараз є студентом даного університету.

  У підсумок можу сказати, що це заняття було вкрай інформативне та цікаве заняття. Школярі отримали нові знання та незабутній досвід.

Переглядів: 32 | Додав: bc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]