Четвер, 22.03.2018, 12:55
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Квітень » 21 » ПАМ’ЯТКА про порядок отримання благодійних внесків
12:00
ПАМ’ЯТКА про порядок отримання благодійних внесків

  1. В Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Київської області діє Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ФЕНІКС НАДРОССЯ».

  2. Цілі благодійної діяльності Фонду є надання допомоги для сприяння розвитку школи. Сферами діяльності є:

  • освіта;
  • екологія;
  • охорона здоров’я;
  • наука, наукові дослідження та інш.

Правління фонду:

  1. Макаренко Т.П. - голова правління Фонду.
  2. Півкіна О.М.
  3. Ямпольська Л.І.

Наглядова рада:

  1. Щербак Н.А. - голова наглядової ради.
  2. Харитончук І.І.
  3. Добронравіна Н.І.

  Органом управління Фонду є загальні збори учасників.

  Джерелами формування коштів Фонду є: благодійні внески і пожертвування, надані фізичними та юридичними особами в грошовій та матеріальній формі. Порядок внесення добровільних внесків визначається Правлінням згідно чинного законодавства. Кошти фонду акумулюються на банківському рахунку Фонду та оприлюднюються на сайті http://fond.osvita-bmr.com/zagalnoosvitni-navchalni-zakladi#.

  Надходження до Фонду спрямовуються виключно на благодійництво та забезпечення господарської діяльності в розмірах та порядку, передбачених Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» та Статутом Благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ФЕНИКС НАДРОССЯ».

  Контроль за використанням коштів Фонду здійснює Наглядова рада. Кожен благодійник має змогу контролювати надходження та  використання коштів  через вказаний сайт.

  Порядок внесення коштів на батьківський рахунок Фонду визначається на загальних зборах (конференції) батьків школи. Звіт про використання благодійних внесків оприлюднюється на сайті школи для загального ознайомлення 1 раз на рік. Приклад надходження та використання благодійних внесків на рахунок Фонду.

 

Додаток. Натиснути тут.

Переглядів: 110 | Додав: bc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]