Четвер, 15.11.2018, 12:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 29 » психолого-педагогічний консалтинг для батьків
23:52
психолого-педагогічний консалтинг для батьків

24 жовтня 2018 року в школі відбувся психолого-педагогічний консалтинг для батьків. З 17 до 19 години батьки учнів (або особи, що їх заміняють) мали змогу проконсультуватися з кожним вчителем, який викладає в класі.

Порушувалися питання успішності, психологічної комфортності здобувачів освіти, подолання проблем у навчанні й поведінкових проявах.

Також батьки мали змогу зустрітися з психологом та соціальним педагогом школи з питань адаптації школярів, харчування та інших особистих актуальних для них проблем.

Бажаючі зустрічалися з адміністрацією школи з питаннями, пропозиціями та ідеями що стосуються шкільного життя. Окремо проводилося консультативне роз’яснення для батьків майбутніх першокласників.

Дана форма спілкування  сподобалася батькам та вчителям. Вона дала можливість за короткий проміжок часу обмінятися достатнім об’ємом потрібної всім інформації та спрямувати її на вдосконалення освітнього процесу. 

Така співпраця педагогів і батьківської громадськості дає змогу залучити широке коло учасників освітнього процесу до вирішення проблем реформування сучасної школи.

Переглядів: 13 | Додав: bc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]