Четвер, 15.11.2018, 12:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 3 » Учні нашої школи стали учасниками Всеукраїнського проекту
09:56
Учні нашої школи стали учасниками Всеукраїнського проекту

  Учениці 10-А класу Кириченко Валерія та Закревська Олександра стали учасниками Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну». Перша зустріч відбулася 28 березня у Києві. Діти відвідували Будинок Городецького з екскурсією у рамках програми перебування в Києві. А зустріч із Главою держави стала для дітей сюрпризом. Президент розповів дітям про історію Будинку Городецького. «Дуже радий вітати саме вас, бо ви виконуєте надзвичайно важливу місію – єднати Україну. Ваше єднання є надзвичайно важливим для мене, як для Президента, і для всього українського народу», - наголосив Петро Порошенко.

  Марина Порошенко запросила присутніх дітей приєднатися до її ініціативи «Книга Миру», яка буде презентована на День Незалежності цього року. Вона додала: «Ми знаємо, що наше життя розділилося на життя до війни і після. Але ми усі мріємо про мир. Ми усі разом молимося за мир в Україні».

  В свою чергу, діти подякували за екскурсію. Валерія Кириченко подарувала Главі державі збірку віршів батька Андрія Кириченка, який служив в зоні АТО.

  Зустрічі в рамках даного проекту продовжуватимуться і надалі.  Сподіваємось, що це буде гарним стартом до єдності всього нашого народу.

Переглядів: 79 | Додав: bc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]